Series
Ratings
64
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Something in the RainRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Go Back CoupleRated ★ 4.0
Dear My FriendsRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 3.5
Hello My TeacherRated ★ 3.5
SkinsRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.0- Ladies of the PalaceRated ★ 3.5
Miss RipleyRated ★ 2.5