Titles you rated
The HostRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
HerRated ★ 4.5
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
LoganRated ★ 4.5
The Shape of WaterRated ★ 4.5
Penguins of MadagascarRated ★ 3.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
Bird BoxRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 3.5
The UnjustRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.5