Movies
Ratings
482
White ChicksRated ★ 4.0
The Kissing BoothRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 4.5
Happy Death DayRated ★ 1.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 3.5
Bad Boys for LifeRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
The Invisible GuestRated ★ 4.0
The ProfessorRated ★ 4.5
Maleficent Mistress of EvilRated ★ 2.0
Crazy RomanceRated ★ 3.0
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 3.5
Angel Has FallenRated ★ 4.0
Black MoneyRated ★ 3.5
Good Luck ChuckRated ★ 0.5
Toy Story 4Rated ★ 5.0
JokerRated ★ 4.5
By Quantum Physics: A Nightlife VentureRated ★ 3.5