Series
Ratings
27- Dooly the Little DinosaurRated ★ 4.0
Hymn of DeathRated ★ 4.0
HealerRated ★ 5.0
Pride and PrejudiceRated ★ 5.0
The Last EmpressRated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 3.5
Oh My VenusRated ★ 4.0
The Village: Achiara's SecretRated ★ 3.5
DoctorsRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Suspicious PartnerRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
The Light in Your EyesRated ★ 4.5