Titles you rated
ERASEDRated ★ 4.5- Meet Me After SchoolRated ★ 5.0
Tokyo Tarareba GirlsRated ★ 2.0
Nagi's Long VacationRated ★ 5.0- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 5.0
Toilet-Bound Hanako-kunRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
Japan Sinks 2020Rated ★ 1.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
Mob Psycho 100Rated ★ 4.5
His and Her CircumstancesRated ★ 5.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.5- 블리치Rated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 5.0
MirandaRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0