Titles you rated
Brush Up LifeRated ★ 4.0- She Loves to Cook, and She Loves to EatRated ★ 4.0
91 DaysRated ★ 3.5- Princes of Song Maji Love 2000%Rated ★ 1.5
Earl and FairyRated ★ 4.0- Princes of Song Maji Love 1000%Rated ★ 1.5
- Inu X boku Secret ServiceRated ★ 3.5
Tada Never Falls in LoveRated ★ 2.5
Maoyu: Archenemy & HeroRated ★ 2.5- WORKING!!!Rated ★ 3.5
- WORKING'!!Rated ★ 3.5
Re:␣HamatoraRated ★ 3.0
HamatoraRated ★ 3.0
Poco's Udon WorldRated ★ 1.5- Snow White with the Red Hair Season 2Rated ★ 4.0
HyoukaRated ★ 4.5- DURARARA!! x 2 (Ketsu)Rated ★ 3.5
- DURARARA!! x 2 (Ten)Rated ★ 3.5
- DURARARA!! x 2 (Shou)Rated ★ 3.5
- Durarara!! Season 1Rated ★ 3.5