Titles you rated
Bridgerton Season 2Rated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 3.0
The PittRated ★ 4.0
Dept. QRated ★ 3.5
Miracle WorkersRated ★ 4.0
XO, Kitty Season 1Rated ★ 2.5- A ConfessionRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Inside ManRated ★ 3.0
Mad MenRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
The Sandman Season 1Rated ★ 4.0
HawkeyeRated ★ 2.5
Moon KnightRated ★ 4.5
What If...? Season 1Rated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 3.5
Heartstopper Season 1Rated ★ 3.5
MindhunterRated ★ 3.5