Movies
Ratings
30
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
SilencedRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5
Cries and WhispersRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
The HostRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.5
Rent-a-CatRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.5
Romance of Their OwnRated ★ 4.5
All About My WifeRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 4.5
TransformersRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0