Titles you rated
CocoRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.5
EscapeRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 4.0
The HelpRated ★ 4.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0- Hansan ReduxRated ★ 3.5
Castaway on the MoonRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0