Titles you rated
Some Day or One DayRated ★ 5.0
Black DovesRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 3.5
The BoysRated ★ 4.5
The BoysRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 3.5
Money Heist season 2Rated ★ 4.5
The Night Agent Season 1Rated ★ 3.5
BodyguardRated ★ 4.0
Shadow and Bone Season 1Rated ★ 4.0
The 100Rated ★ 3.0
Dirk Gently's Holistic Detective AgencyRated ★ 3.5
Dirk Gently's Holistic Detective AgencyRated ★ 4.0
BridgertonRated ★ 3.0
Cable GirlsRated ★ 3.5
OutlanderRated ★ 3.5
Good GirlsRated ★ 3.0
YouRated ★ 2.5
Queen of the SouthRated ★ 4.0
Queen of the SouthRated ★ 4.5