Titles you rated
Pride & PrejudiceRated ★ 4.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
12 Angry MenRated ★ 4.5
MaleficentRated ★ 3.5
2012Rated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.5
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
The Garden of WordsRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 4.0
What Happened to MondayRated ★ 3.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 3.5