Titles you rated
Coming HomeRated ★ 4.0
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 3.5
Happy EndRated ★ 3.5
The Bridges of Madison CountyRated ★ 4.5
The Full MontyRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Singin' in the RainRated ★ 4.0
FameRated ★ 3.5
Love StoryRated ★ 4.5
Far and AwayRated ★ 3.5
Point BreakRated ★ 3.5
The King and IRated ★ 3.5
In the Name of the FatherRated ★ 3.5
Nine 1/2 WeeksRated ★ 3.5
PsychoRated ★ 4.0
Mary PoppinsRated ★ 4.0
Great ExpectationsRated ★ 3.5
Mrs. DoubtfireRated ★ 4.0
Green FishRated ★ 4.0