Titles you rated
The November ManRated ★ 2.5
Romantic DebtorsRated ★ 3.0
Intimate EnemiesRated ★ 2.5
Safe HouseRated ★ 2.5
TroubleshooterRated ★ 2.5
A Walk Among the TombstonesRated ★ 2.5
National TreasureRated ★ 3.5
Jack the Giant SlayerRated ★ 2.0
Phantom DetectiveRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 5.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.5
SpectreRated ★ 4.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 4.5
The Huntsman: Winter's WarRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
Ong Bak 2Rated ★ 3.5
Rurouni Kenshin Part III: The Legend EndsRated ★ 4.0
Rurouni Kenshin Part II: Kyoto InfernoRated ★ 4.0