Titles you rated
Cell 211Rated ★ 1.0
47 RoninRated ★ 0.5
PathfinderRated ★ 2.0
FasterRated ★ 1.5
ICHIRated ★ 3.0
The Boondock Saints II: All Saints DayRated ★ 4.0
2LDKRated ★ 1.5
The Zero TheoremRated ★ 1.0
Punisher: War ZoneRated ★ 1.5
Proof of LifeRated ★ 3.5
DuelRated ★ 3.5
White NightRated ★ 2.0
RampageRated ★ 2.0
SpareRated ★ 3.0
The Green MileRated ★ 4.0
Seven PsychopathsRated ★ 1.5
The Accidental SpyRated ★ 3.0
Universal Soldier: Day of ReckoningRated ★ 0.5
My Wife Is a GangsterRated ★ 1.0
StolenRated ★ 2.0