Titles you rated
VeteranRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
The Usual SuspectsRated ★ 4.5
ChefRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 4.5
The Ugly TruthRated ★ 4.0
Man on FireRated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
Wolf ChildrenRated ★ 4.5
DreamgirlsRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 3.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
In the Mood for LoveRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 2.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0