Titles you rated
Top GunRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
Hitman's Wife's BodyguardRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 4.0
The Old GuardRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 4.0
Weathering With YouRated ★ 3.5
Terminator: Dark FateRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.5
Tazza: One Eyed JackRated ★ 3.5
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 4.0
ExitRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
Toy Story 4Rated ★ 4.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
Godzilla: King of the MonstersRated ★ 3.5