Series
Ratings
50- 世にも奇妙な物語Rated ★ 5.0
Tales of the BizarreRated ★ 5.0- 世にも奇妙な物語Rated ★ 5.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0- Solitary Gourmet SPRated ★ 5.0
- Transporter: The SeriesRated ★ 5.0
- 신들의 장난Rated ★ 5.0
- Akai YubiRated ★ 5.0
- Mischievous Kiss Special EditionRated ★ 5.0
Operation LoveRated ★ 5.0
ShinzanmonoRated ★ 5.0
Legal High SPRated ★ 5.0- Hotaru no HikariRated ★ 5.0
Late Night RestaurantRated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0- Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 5.0