Titles you rated
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
LUCK KEYRated ★ 3.5
Fifty Shades of GreyRated ★ 5.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 4.5
On Your Wedding DayRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
Will You Be ThereRated ★ 4.5
BelieverRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5
Midnight SunRated ★ 4.5
Midnight RunnersRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0