Movies
Ratings
59
Sweet BeanRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 4.0
Nobody KnowsRated ★ 4.0
PawnRated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 5.0
Better DaysRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 3.0
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 5.0
Hana and AliceRated ★ 3.0
Her Love Boils BathwaterRated ★ 3.0
GattacaRated ★ 4.0
The DescendantsRated ★ 3.5
I WishRated ★ 5.0
Love LetterRated ★ 4.0
The Book of SolutionsRated ★ 4.0- Oh Brother, Oh Sister!Rated ★ 3.5
Kamikaze GirlsRated ★ 3.0