Series
Ratings
158
Last ResortRated ★ 2.5
Desperate HousewivesRated ★ 1.0
Desperate HousewivesRated ★ 2.0
Songgot: The PiercerRated ★ 2.5
Tokyo Ghoul √ARated ★ 1.5
Mom's Dead UpsetRated ★ 4.5
What Happens to My Family?Rated ★ 3.0- The Lost RoomRated ★ 3.0
Desperate HousewivesRated ★ 4.0
A Thousand Days' PromiseRated ★ 2.5
Good DoctorRated ★ 2.0
The MissingRated ★ 4.5
Pots of GoldRated ★ 5.0
My PrincessRated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 5.0
The Innocent ManRated ★ 5.0
Beating AgainRated ★ 5.0
4 Legendary WitchesRated ★ 5.0- Solitary Gourmet SPRated ★ 5.0
Tomorrow with YouRated ★ 5.0