Titles you rated
 The MummyRated ★ 4.0 The MummyRated ★ 4.0
 Enemy of the StateRated ★ 4.5 Enemy of the StateRated ★ 4.5
 Transformers: The Last KnightRated ★ 3.5 Transformers: The Last KnightRated ★ 3.5
 Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.5 Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.5
 Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0 Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
 Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0 Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
 The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0 The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
 Rough CutRated ★ 4.0 Rough CutRated ★ 4.0
 Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0 Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
 Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.0 Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.0
 The Suicide ForecastRated ★ 4.0 The Suicide ForecastRated ★ 4.0
 Home Alone 3Rated ★ 5.0 Home Alone 3Rated ★ 5.0
 HowlingRated ★ 4.0 HowlingRated ★ 4.0
 The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0 The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
 Saw IIRated ★ 1.0 Saw IIRated ★ 1.0
 ChawRated ★ 3.5 ChawRated ★ 3.5
 The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.0 The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.0
 Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.0 Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.0
 Conduct ZeroRated ★ 2.5 Conduct ZeroRated ★ 2.5
 Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.5 Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.5