Titles you rated
History of a SalarymanRated ★ 3.5
Fabulous BoysRated ★ 3.5
Emergency CoupleRated ★ 3.5
WestworldRated ★ 3.5
Big ManRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0
Super Daddy YeolRated ★ 4.0
Gu Family BookRated ★ 3.5
Something Happened in BaliRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Heart to HeartRated ★ 3.5- Transporter: The SeriesRated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0
GoblinRated ★ 3.5- 푸른 저편의 포리듬Rated ★ 3.5
Magic of stellaRated ★ 3.5
SignalRated ★ 3.0- 신들의 장난Rated ★ 3.5
The Asterisk War 2nd seasonRated ★ 3.5