Movies
Ratings
156
Zootopia 2Rated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 1.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
- NoiseRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0- Crayon Shin-chan: Shrouded in Mystery! The Flowers of Tenkazu AcademyRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 2.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
R-PointRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba -To the Swordsmith Village-Rated ★ 2.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.5
The First Slam DunkRated ★ 5.0
The Night OwlRated ★ 4.5
6/45Rated ★ 3.5