Titles you rated
Nagi's Long VacationRated ★ 5.0
One PieceRated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
The MissingRated ★ 3.0
Bridal MaskRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.5
Midnight Diner: Tokyo Stories Season 1Rated ★ 4.5
House of Cards Season 5Rated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 4.5- Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.0
- Midnight Diner Season 3Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5
Rustic PeriodRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Prison Break Season 4Rated ★ 4.5