Movies
Ratings
101
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 2.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 3.0
The Golden CompassRated ★ 1.5
Iron Man 2Rated ★ 1.5
The Hunchback of Notre DameRated ★ 3.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 1.0
Confidential AssignmentRated ★ 1.5
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 1.5
LoganRated ★ 4.5
The Legend Is Born: Ip ManRated ★ 0.5
CarsRated ★ 1.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 1.0
Scary MovieRated ★ 0.5
Love Guide for DumpeesRated ★ 2.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 0.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
The ServantRated ★ 1.0
Shaolin SoccerRated ★ 2.5
Jurassic ParkRated ★ 2.0