Titles you rated
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0- Love in the Big CityRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
Our BluesRated ★ 4.0
ObliteratedRated ★ 3.0
Our Beloved SummerRated ★ 3.0
The Umbrella AcademyRated ★ 3.5
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 3.0- 세계테마기행 - 정열의 나라, 멕시코를 가다Rated ★ 3.5
- 세계테마기행 - 낭만에 대하여, 멕시코Rated ★ 3.5
- 세계테마기행 - 태양, 바람, 물의 땅, 멕시코Rated ★ 3.5
- 세계견문록 아틀라스 - 미국 서부 트레일Rated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 3.0
Mrs. AmericaRated ★ 4.0
A Very English ScandalRated ★ 3.5