Movies
Ratings
166
The Accidental DetectiveRated ★ 3.0
The ServantRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 2.0
The HostRated ★ 3.0
300Rated ★ 2.5
Infernal AffairsRated ★ 2.0
My PaparottiRated ★ 2.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 1.5
Wolf ChildrenRated ★ 3.0
Suicide SquadRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
SplitRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 3.0
Tough as IronRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 3.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 3.0
The Silence of the LambsRated ★ 3.0
IdentityRated ★ 4.0