Series
Ratings
30
Digimon AdventureRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 2.0
New HeartRated ★ 2.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0
Drinking SoloRated ★ 3.0
Uncontrollably FondRated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 2.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Blue TowerRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 3.5