Titles you rated
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 4.0
Dead SetRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Tree With Deep RootsRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.5
My GirlRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 3.0- My Fair Princess IIIRated ★ 5.0
My Fair Princess 2Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 5.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 5.0
The Empress of ChinaRated ★ 4.0- Legend of Mi YueRated ★ 4.0
- GokusenRated ★ 4.0
The SimpsonsRated ★ 5.0