Titles you rated
Perfect GameRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 0.5
Terminator GenisysRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
PunchRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
FlippedRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 0.5
Iron ManRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
FrozenRated ★ 4.5
SpellboundRated ★ 0.5
Man on the EdgeRated ★ 0.5
The Fatal EncounterRated ★ 0.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 0.5