Titles you rated
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.5
God of WarRated ★ 1.5
City IslandRated ★ 4.0- Mr. Gam's VictoryRated ★ 3.5
Three Kingdoms: Resurrection of the DragonRated ★ 2.0
UnstoppableRated ★ 2.5
A Prayer Before DawnRated ★ 2.5
WarRated ★ 2.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 3.5
The TreacherousRated ★ 2.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5
Destiny: The Tale of KamakuraRated ★ 3.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
SkyscraperRated ★ 2.5
The BarRated ★ 2.5
The Lost BladesmanRated ★ 3.5
The Little PrinceRated ★ 5.0
Portrait of a BeautyRated ★ 3.0