Series
Ratings
11
Squid Game Season 1Rated ★ 0.5
RomeRated ★ 3.0
RomeRated ★ 3.0
Target : Billboard - KILL BILLRated ★ 3.5
The Little Drummer GirlRated ★ 3.0- Oh, Yeojeong: SpringRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
FingersmithRated ★ 4.0