Movies
Ratings
454
Pokémon: The First MovieRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 4.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
GhostRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 4.5
Groundhog DayRated ★ 4.5
The Legend of the SwordsmanRated ★ 5.0
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 4.5
General's SonRated ★ 4.0
AmadeusRated ★ 4.0
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 4.0
The President's BarberRated ★ 3.0
GhostbustersRated ★ 4.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.0- ザ・タイタニックRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 4.5
The HostRated ★ 4.0
Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a TimeRated ★ 3.5- Even if This Love Disappears From the World TonightRated ★ 3.0