Titles you rated
SKY CastleRated ★ 5.0
Cowboy BebopRated ★ 5.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 4.5
GalileoRated ★ 5.0
Legal HighRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 2.5
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
HERO2014Rated ★ 3.5
HERORated ★ 5.0