Movies
Ratings
328
ThorRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 2.5
The Hunger GamesRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 2.5
AvatarRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 4.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 4.5
I Am Number FourRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.5