Titles you rated
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 2.0
Rush HourRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 0.5
The Phantom of the OperaRated ★ 3.5
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 2.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 1.5
Monsieur VerdouxRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 3.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
Rush Hour 3Rated ★ 3.0
ShineRated ★ 5.0
The IllusionistRated ★ 3.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
The Legend of 1900Rated ★ 3.0
Cadillac RecordsRated ★ 4.5
Classic Albums: Pink Floyd - The Dark Side of the MoonRated ★ 5.0
Pink Floyd: The WallRated ★ 5.0- Doors: The DoorsRated ★ 5.0
Ocean's TwelveRated ★ 5.0
Good Night, and Good Luck.Rated ★ 5.0