Series
Ratings
55
The NannyRated ★ 5.0
BridgertonRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0- 늦게 피는 해바라기 ~나의 인생, 리뉴얼~Rated ★ 4.5
Money FlowerRated ★ 5.0- DamoRated ★ 4.5
- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
LuciferRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Women of the SunRated ★ 4.0
High SocietyRated ★ 4.0
GhostRated ★ 4.5
Woman of DignityRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 5.0- Kuk HeeRated ★ 4.0
Thousand Years of LoveRated ★ 3.5
Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 4.5
GleeRated ★ 4.0