Movies
Ratings
38
Inside OutRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 2.0
Lesson of the EvilRated ★ 3.0
Get the GringoRated ★ 4.0
District 13: UltimatumRated ★ 3.0- WishRated ★ 4.5
The Cabin in the WoodsRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
Man in LoveRated ★ 2.5
The Show Must Go OnRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 1.0
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 2.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 0.5
A MuseRated ★ 3.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 3.0
The Divine MoveRated ★ 3.0