Series
Ratings
293
Hidden LoveRated ★ 5.0
Before We Get MarriedRated ★ 3.5
Miss in KissRated ★ 2.0
Thank YouRated ★ 3.0
Go Go Squid!Rated ★ 5.0
Listen to My HeartRated ★ 3.0
The Fishermen and the City 3Rated ★ 5.0
City Fisherman 2Rated ★ 5.0
I'm Taking the Day OffRated ★ 4.0
The Fishermen and the CityRated ★ 5.0
The Return of SupermanRated ★ 5.0
School 2013Rated ★ 5.0
Attention, love!Rated ★ 4.5
Hwarang: The Poet Warrior YouthRated ★ 4.0
Good Bye My PrincessRated ★ 3.0
You're My PetRated ★ 4.0
Uncontrollably FondRated ★ 4.0
Something About 1%Rated ★ 3.5- Story of Yanxi PalaceRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 5.0