Movies
Ratings
59
LaggiesRated ★ 2.5
8 MileRated ★ 5.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.5
Fruitvale StationRated ★ 1.5
FuryRated ★ 4.5
Little NicholasRated ★ 4.0
FrankRated ★ 3.5
The Social NetworkRated ★ 4.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Old PartnerRated ★ 3.5
HerRated ★ 3.5
Toy StoryRated ★ 4.5
2012Rated ★ 3.0
PredestinationRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 3.5
The Front LineRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 2.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.0