Movies
Ratings
33
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.5
My PaparottiRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 4.5
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.5
PunchRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 4.0
Love, RosieRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 5.0