Titles you rated
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
Bel AmiRated ★ 2.5
Dear Fair Lady Kong ShimRated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 5.0
The Vineyard ManRated ★ 4.5
Prosecutor PrincessRated ★ 4.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 4.5
JumongRated ★ 4.5
Money's WarfareRated ★ 4.5
Famous PrincessesRated ★ 4.5
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.5- Brilliant LegacyRated ★ 5.0