Titles you rated
A Hundred Year LegacyRated ★ 3.5
Lovers of MusicRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 5.0
Incarnation of MoneyRated ★ 4.0
49 DaysRated ★ 4.5
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Plus Nine BoysRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 4.0
Angry MomRated ★ 4.0
I Remember YouRated ★ 5.0
Adolescence MedleyRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 4.5
The King 2 HeartsRated ★ 4.5
Warm and CozyRated ★ 4.0
Cheer Up!Rated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 4.0