Titles you rated
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 3.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.5
The SuspectRated ★ 3.5
X-MenRated ★ 4.0
Fast & Furious 6Rated ★ 5.0
The ServantRated ★ 4.5