Titles you rated
The MartianRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
The Grand HeistRated ★ 4.0
SpyRated ★ 5.0
Terminator SalvationRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.0
The Classified FileRated ★ 5.0
Taken 3Rated ★ 5.0
The InternRated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 2.5
SpectreRated ★ 5.0