Movies
Ratings
1723
A Normal FamilyRated ★ 2.0
Hidden FaceRated ★ 1.0
AnoraRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 5.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
Samjin Company English ClassRated ★ 3.0
The Iron ClawRated ★ 3.5
Troll FactoryRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.0
The HoldoversRated ★ 3.5
Citizen of a KindRated ★ 2.0
ChallengersRated ★ 4.0
The Deepest BreathRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Mid90sRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 4.5
The Wandering ChefRated ★ 4.0
Anatomy of a FallRated ★ 3.5