Series
Ratings
290
KarmaRated ★ 2.5
Pachinko Season 2Rated ★ 4.0
The Bear Season 3Rated ★ 4.0
The Bear Season 2Rated ★ 4.5
The Bear Season 1Rated ★ 4.5- The Path to GloryRated ★ 4.5
Temperature of LoveRated ★ 3.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 2.5
The ProducersRated ★ 3.5
The Morning ShowRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Memories of the AlhambraRated ★ 3.0
Green Mothers ClubRated ★ 3.5
Worlds WithinRated ★ 4.0
18 AgainRated ★ 3.0
Diary of a ProsecutorRated ★ 3.0
The Sand FlowerRated ★ 4.0- Good PeopleRated ★ 3.5
The Good Bad MotherRated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 4.0