Movies
Ratings
52
The UnjustRated ★ 2.5
Memories of MurderRated ★ 3.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
The Yellow SeaRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 4.5
Non-StopRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 4.5
The MaskRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
Fantastic FourRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 3.0