Series
Ratings
72
The Snow QueenRated ★ 4.0
RevengeRated ★ 4.0
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 2.5
The 100Rated ★ 5.0
RevengeRated ★ 4.5
RevengeRated ★ 4.5
Pride and PrejudiceRated ★ 4.0
RevengeRated ★ 4.5
Tomorrow's CantabileRated ★ 3.5
GhostRated ★ 3.5- 2 Broke GirlsRated ★ 3.5
The BlacklistRated ★ 3.5
ArrowRated ★ 3.5
Gap DongRated ★ 3.5
ArrowRated ★ 4.0
ArrowRated ★ 4.0
City HunterRated ★ 3.0
ArrowRated ★ 4.0
ScorpionRated ★ 4.5
Rooftop PrinceRated ★ 2.5