Titles you rated
Back to BurgundyRated ★ 3.5
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
Becoming JaneRated ★ 3.0
Pride & PrejudiceRated ★ 3.0
Dark WatersRated ★ 3.5
The Red HerringRated ★ 4.0
CopacabanaRated ★ 3.5
The TruthRated ★ 4.0
The MidwifeRated ★ 3.5
Hunting and GatheringRated ★ 3.0
Promise at DawnRated ★ 3.0
PassingRated ★ 3.0
St. VincentRated ★ 3.5
Stuck TogetherRated ★ 3.0
Brad's StatusRated ★ 3.5
The SalesmanRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 3.0
The Children ActRated ★ 3.5
Promising Young WomanRated ★ 3.0
Don't Look UpRated ★ 4.0